• Свеж
Фокс се Кандидира Мечка, Дрво Мед, 1 x 1 x 6.25 инчи, Браун

Фокс се Кандидира Мечка, Дрво Мед, 1 x 1 x 6.25 инчи, Браун

DEN 196.56

Од стока
Достапно.

1 x 1 x 6.25 инч.Направени од издржлив тврдо.Цврст дизајн за мед потопување, се одликува со лесен-за-зафат се справи.Натопи во мед тенџере, пресврт да го задржи мед од капе, а потоа запре и да нека капе врз храната или чај.Рака мие само.Сет од 4. Секачи мерка прибл. 4" да 5.75".Изградена на здрав нерѓосувачки челик.Забава За Декорација на науката-тематските дизајни вклучувајќи Атомска, Beaker, Тест Цевка, и Дипломирал Цилиндар.Сет од 6. Секачи мерка прибл. 1.625" да 3.875".Изградена на здрав нерѓосувачки челик.Во склопот вклучени во корисна за складирање калај.Сет од 5. Секачи мерка прибл. 3" 5".Изградена на здрав нерѓосувачки челик.Забава За Декорација на југозападниот-дизајни инспирирани, вклучувајќи ги и Пердув, Стрела, Teepee, цик-цак, и Кактус.Сет од 6. Секачи мерка прибл. 1.5" да 3.5".Изградена на здрав нерѓосувачки челик.Во склопот вклучени во корисна за складирање калај.Додадете некои сладост на вашиот чај и омилен појадок храна на вистински начин.Ова традиционално дизајниран Мед Мечка од Fox Работи обезбедува најефективниот метод на додавање на една од најстарите и најдобри засладувачи на земјата за храна и пијалоци.Направени од издржлив тврдо, ова 6.25-инчен долго мечка карактеристики бразди на сијалица да се одржи и да ја задржат мед за да се минимизира се капе.За да го користите, потопување на сијалицата во мед тенџере или тегла, се повлече и полека пресврт да го задржи мед обезбедени, а потоа запре извртување кога сте подготвени да се капе!Многу полесно и резултира во помалку леплива хаос од помош на лажица.Мед мечка ќе се вклопи во поголемиот дел мед садови кои се карактеризираат вграден во рецка за одржување, сепак проверете димензии однапред.Рака мие само.Drizzle само точниот износ на мед на тост, muffins, чај, и многу повеќе!.

За производот

Купувачите избираат и