• Свеж
Идеален 31-398 Жолта 77 Плус Жица Влече Лубрикант 1-Четвртиот Стискаш Шише

Идеален 31-398 Жолта 77 Плус Жица Влече Лубрикант 1-Четвртиот Стискаш Шише

DEN 1627.20

Од стока
Достапно.

Карактеристики Истите Одлични Квалитети Како Аква-Гел Ii Кабел-Влечење Лубрикант Со Пониска Температура Опсег За Употреба На Отворено Во Ладно Време.Останува Стабилна Во Висока Темп. – Употребливи Од 30°С До 190°F (-1°C До 88°C).Суши Полека Да Тенка, Не-Спроведување Филм Кој Нема ДА се Зацврстуваат Во Канал.Крем Текстура Се Однесува Лесно И Рамномерно.Безбедно Да Се Користи Со Сите Кабел Видови.Идеален 31-398 Спецификации : Големина : 1 Четвртиот Идеален 31-398 Вклучува : (1) 1-Четвртиот Стискаш Bottle Ideal 31-398 Карактеристики : ТЕФЛОН додаток овозможува поголема подмачкување од други восок-врз основа на лубриканти Останува стабилна во висока темп. – употребливи од 30°С до 190°F (-1°C до 88°C) Суши полека да тенка, не-спроведување филм кој нема да се зацврстуваат во канал Крем текстура се однесува лесно и подеднакво Безбедно да се користи со сите кабел видови Хомогена смеса не бара мешање Држи до кабел во текот на долго ќе трае Лесно да се применуваат со рака или со пумпа Еколошки безбедно – не-токсични, не-запалив, и не-корозивен.

За производот

Купувачите избираат и