• Свеж
Taoliyuan Mens Kurta Henley Кошули Kaftan Thobe Longline Т Кошули Долг Ракав Светлина Обичен Gown Nightshirts Pajama

Taoliyuan Mens Kurta Henley Кошули Kaftan Thobe Longline Т Кошули Долг Ракав Светлина Обичен Gown Nightshirts

DEN 599.52

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.Памук и лен смеса.Со премиум квалитет мека и здравје ткаенина, изгледа мазна и мека на допир, овој машки маици ќе се направи сте во потрага кул.Одлична еластичност со проширен опсег на движење.Гроздобер лабава одговара стилски долги ракави кошули ретро абаја thobe летна блуза за мажи лесни види преку јога облека се облекуваат кошула.Едноставна копчето надолу кошули kurta pajama, може да се меша и натпревар овие маици со толку многу неформални панталони и стилски тексас панталони за дневен изглед.Исто така, тоа е добра кошули за промена на годишните времиња.Напомена : големина на овој предмет е малку поголем.Ве молиме цел нормален НИ ГОЛЕМИНА или цел еден големина помала.Има 4 бои, како и бело/ black/ вино црвено/ сино.Големина : Средно, Големо, X-Large, XX-Large.Удобно, лабава се вклопуваат и светлина обичните летната облека, одговара за било неформални прилики, како што се секојдневно носење, спорт, работа, одмор, плажа и слично, совршен подарок за семејства, пријатели и дечко.Производ Detail Gender : Male Season : Пролет и Summer Material : Памук Мешавина, Linen Features : Долг Ракав, Лабава Одговара, Henley Вратот, Сплит Страна, Памук.Attention1. Ќе има една мала грешка спектар поради рачни мерења на локации, но тоа е во рамките на прифаќање.2. Меѓународната превозот нормално трае 10-15 дена да пристигне, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако вашиот пакет е одложен.Ќе ни биде мило да ви помогнеме!Сакате да имате убаво шопинг искуство во нашата продавница!Големина : X-Large | Боја : Зелена Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

За производот

Купувачите избираат и