• Свеж
Valeo Јога и Пилатес Мат

Valeo Јога и Пилатес Мат

DEN 326.40

Од стока
Достапно.

НЕ се ЛИЗГА ТЕКСТУРА : Cushioned површината костец на подот за стабилност додека вежбате.Мала ТЕЖИНА ЈОГА МАТ : Обезбедува стабилен и удобен површина за вежбање.ДИМЕНЗИИ : 24" ширина x 68" должина x 4mm должина.Се ВОДАТ СИЛНИ : Јога мат ви овозможува лесно да се водат во секое време, насекаде.Се ВОДАТ ПАМЕТНИ : Преносливост отстранува изговори од вежбање.

За производот

Купувачите избираат и