• Свеж
BB2 6 компјутери Бебе Една Големина Солидна Течење-слободен Прилепува Крпа Пелена Покритие за Prefolds

BB2 6 компјутери Бебе Една Големина Солидна Течење-слободен Прилепува Крпа Пелена Покритие за Prefolds

DEN 959.76

Од стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Смени пелена капак со користење на 3 реда на пораст на вредноста прилепува да одговара на бебето тежина од 8 до 36 кг.Преден џеб - Доаѓа со предниот џеб за да се осигура дека пелена вметнете останува.Прилагодливост - Доаѓа со многу прилепува на половината за да се овозможи пелена да се вклопи совршено и правото големина за сите бебиња.Назад и Двојно Страна Gusset - Дозволува флексибилност на сите големини бебиња со страната и назад gusset.Доаѓа во различни бои - Пакети на 6. Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Оваа обновливи пелена поклопецот е водоотпорен, уште дише.Тој има двојно нога gussets да содржи дури и најголемите новороденче хаос.Ентериерот е wipeable па може да се користи повеќе пати пред перење под услов да не е збркана внатре.Може да се користи со prefolds и внесува или би можело да биде фенси покрие како редовни панталони над пелени за еднократна употреба.

За производот

Купувачите избираат и