• Свеж
Detox Лицето Маска + Крем Лицето Со Крем + Superfood Лицето Чистење + Зелен Чај Чистење - Teami Акни И Blackhead Смена Нега На Кожата Пакет - Нашите Врвни За Нега На Кожата Essentials

Detox Лицето Маска + Крем Лицето Со Крем + Superfood Лицето Чистење + Зелен Чај Чистење - Teami Акни И Blackhead

DEN 3047.04

Од стока
Достапно.

Лицето крем Сите природни состојки 100% Вегетаријанска храна, Без вештачки конзерванси Без вештачки бои Без вештачки мирис За сите типови на кожа Суровост-слободен Исполнет со вистински чај Овие наводи не се проценети од страна на Прехрамбената и Лекарската Администрација.Чистење - Совршени За Секојдневна Употреба : Нашата superfood чистење е антиоксиданс-богат, секојдневно се соочуваат со миење чистење дека ја остава вашата кожа хидрирани, хранети и исчистени.Овој производ не е наменет да дијагностицира, третира, лечи или спречување на било која болест.Зелен чај detox маска, се соочуваат со чистење, чистење лице Органски состојки 100% вегетаријанска храна, Без вештачки конзерванси Без вештачки бои Без вештачки мирис За сите skyn видови Суровост-слободен Исполнет со вистински чај Овие наводи не се проценети од страна на Прехрамбената и Лекарската Администрација.Teami лицето чистење е нежна не абразивни exfoliator дека работи без одземање на вашата кожа на нејзините природни масла одржување на природната хидратација на вашата кожа.Лицето Чистење - Премија Anti-Age Формула : Нашата единствена формула користи matcha зелен чај кој ќе ви помогне да се намали појавата на брчки и фини линии.

За производот

Купувачите избираат и