• Свеж
BabyKicks 3 Pack Џои-Bunz Премија, Мали

BabyKicks 3 Pack Џои-Bunz Премија, Мали

DEN 446.16

Од стока
Достапно.

Рачно изработени во САД.Супер абсорбента коноп руно и сертифицирани органски памук смеса.Contoured форма за максимална удобност и брз сува дизајн.Пријател на чувствителна кожа.Компатибилен со секоја пелена бренд на пазарот.Опис на производот На Baby Kicks Премиум Hemparoo Joey Bunz се делукс верзија на нашиот оригинален Joey Bunz.Овие лоши момчиња се 4 слоеви на абсорбента природен коноп/сертифицирани органски памук руно и се супер тенок само во 1/8 на " дебел.Но, нека не на нивниот недостаток на масовно те измами.Коноп е добро познат за неговата absorbency и може да се одржи најмалку 3x неговата тежина во течност.Дали користите еден Joey Bunz во текот на денот или две во текот на ноќта.Baby Kicks Премиум Joey Bunz направи ГОЛЕМА doublers или замена инсерти и ќе се вклопи во секој видот и марката на пелена достапни вклучувајќи Џебови, Хибриди, Сите во 2 е, Сите Оние, Fitteds, Prefolds, или сам во водоотпорен покритие.Од Производителот На Baby Kicks Премиум Hemparoo Joey Bunz се делукс верзија на нашиот оригинален Joey Bunz.Овие лоши момчиња се 4 слоеви на абсорбента природен коноп/сертифицирани органски памук руно и се супер тенок само во 1/8 на инчи дебела.Но, нека не на нивниот недостаток на масовно те измами.Коноп е добро познат за неговата absorbency и може да се одржи најмалку 3x неговата тежина во течност.Дали користите еден Joey Bunz во текот на денот или две во текот на ноќта, контура форма е загарантирана да биде удобен за бебето и практично, bulletproof.Baby Kicks Премиум Joey Bunz направи ГОЛЕМА doublers или замена инсерти и ќе се вклопи во секој видот и марката на пелена достапни вклучувајќи Џебови, Хибриди, Сите-во-2 е, Сите-во-Оние, Fitteds, Prefolds, или сам во водоотпорен покритие.

За производот

Купувачите избираат и