• Свеж
TOYANDONA Памук Бебе Обука долна облека Панталона Крпа Пелена Здолништа Водоотпорен долна облека за Бебиња Големина L

TOYANDONA Памук Бебе Обука долна облека Панталона Крпа Пелена Здолништа Водоотпорен долна облека за Бебиња Големина

DEN 350.16

Од стока
Достапно.

Не е лесно да се pilling, не е лесно да исчезнат, висок дише, водоотпорен и не заостанато.Чиста памучен материјал, мека како бебешко долна облека, удобно тело чувство, удобно еластичност, без стегање.Лесно за чистење, лесно да се мијат со машина и рака, свитлива, повеќе практично да се спроведат.Погодна за активности на отворено, бебе фотографии или било кој повод.Висок половината за да се спречи страна на истекување, бебе 360 степени се тркалаат нема да излегуваат во јавноста.

За производот

Купувачите избираат и