• Свеж
Перат Пелена, 5 КОМПЈУТЕРИ Супер Меки Абсорбента Крпа Пелена Pappy Перат Обновливи за Бебе Бебе Дете(Овци)

Перат Пелена, 5 КОМПЈУТЕРИ Супер Меки Абсорбента Крпа Пелена Pappy Перат Обновливи за Бебе Бебе Дете(Овци)

DEN 309.36

Од стока
Достапно.

Направен од природни 100% памук,супер меки, голема да се грижи вашиот бебешка кожа.Лесен за чистење : Рака мие или машина перат, ефикасно да се спаси мајки време и напори.Абсорбента и дише, му дадете на вашето бебе повеќе свежи и удобност.Топла боја и симпатична модел дизајн го прават одличен декор за вашите бебиња.Dual страни за користење и 6 слоеви дизајн.Опис : Дали сакате да му дадете на вашето бебе повеќе свежи и удобност во torrid лето?Добро, тогаш зошто да не добивање на овој супер меки абсорбента пелена платно?Направен од природни органски памук материјал, тоа е супер меки и безбедно за вашето бебе на кожата. 6 слој Муслин дизајн, дише, му дава на вашето бебе повеќе свежи и удобност.Што повеќе, тоа е исто така lovey оркестарот за вашето бебе.Модерен, симпатична и абсорбента, вашето бебе ќе се допаѓа!Спецификација : Состојба : Бренд new Material : Cotton Pattern : Cloud / Stars / Овци / Автомобил (Изборен)Големина : 36 x 15cm / 14.17 x 5.91 инчен (Прибл.)Пакет се Вклучени : 5 x Бебе пелена cloth Notice : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

За производот

Condition:
Brand new
Material:
Cotton
Pattern:
Cloud / Stars / Sheep / Car (Optional)
Size:
36 x 15cm / 14.17 x 5.91 inch (Approx.)
Package Included:
5 x Baby diaper cloth :
Notice:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :

Купувачите избираат и