• Свеж
ABOOFAN 4pcs Бебе Џеб Крпа Пелени Прилагодливи Перат Обновливи Nappy Пелени Панталони за Бебе Девојчиња Момчиња

ABOOFAN 4pcs Бебе Џеб Крпа Пелени Прилагодливи Перат Обновливи Nappy Пелени Панталони за Бебе Девојчиња Момчиња

DEN 719.76

Од стока
Достапно.

Ова бебе пелена е еднократно и може да се користи за многу пати, тоа може да се заштедат пари за вас.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и лесен за употреба.Бебињата од три месеци до три години возраст, може да се користи.Надворешниот слој е течење-доказ и дише, внатрешниот слој се чувствува добро.Средниот слој може да се стави супер абсорбента писоар подлога за да се задржи babys дното сува и удобно, која е погодна за babys здрав раст.Description Made од високо квалитетен материјал, ова бебе пелена е удобно и трајни производи за бебе да се носат.Ова бебе пелена нема да му наштети на вашето бебе на кожата, тоа ќе не направи вашето бебе е хип лесно да стане црвена.Ова бебе пелена е еднократно и може да се користи за многу пати, тоа може да се заштедат пари за вас.Карактеристики-Материјал : Полиестер + животната средина материјал TPU дише филм-Големина : 35.5 X35 X0.3cm/13.95 X13.76 X0.12in Package Including4 x пелена панталони.

За производот

Купувачите избираат и