• Свеж
Силиконски Око Влошки, се Намали Фини Линии Под Око Закрпи Навлажнувачки 6pcs за Темните Кругови за Око Торба за Подпухналост

Силиконски Око Влошки, се Намали Фини Линии Под Око Закрпи Навлажнувачки 6pcs за Темните Кругови за Око Торба

DEN 201.36

Од стока
Достапно.

Светлината и Дише : Овие силиконски око влошки се направени од силикон, меки и тенки, може да се вклопи добро, лесни и дише, можете дури и не забележите сте облечени во нив, ви донесе удобен користење на искуство.Корисни Алатки за Подуени Очи : На обновливи силикони око закрпи ќе почнат да работат неколку часа кога за прв пат ги стави на, тие се корисни за поправка и да се намали очи подпухналост.Ефикасност : Еднократно силикони око закрпи, на силиконски око влошки не само што може да ви помогне да се грижи за темните кругови, но, исто така, се корисни во ослободување на фини линии, до одреден степен, по долго време соодветна апликации.Забелешка : Овие силиконски око влошки ви овозможи да ги користите за време на одмор или спиење, овие силиконски влошки се лесно да се падне, ве молиме не се движи случајно кога го користите, и ве молиме да го задржи вашето лице суви и чисти, или тоа не може да остане на вашето лице stably.Широка Примена : се Зголемува око еластичноста на кожата, навлажнувачки кожата, погодна за шминка салон, козметика студио, шминка уметник, професионална употреба и користење.Функција : 1. Ефикасност : Еднократно силикони око закрпи, на силиконски око влошки не само што може да ви помогне да се грижи за темните кругови, но, исто така, се корисни во ослободување на фини линии, до одреден степен, по долго време соодветна applications2. Светлината и Дише : Овие силиконски око влошки се направени од силикон, меки и тенки, може да се вклопи добро, лесни и дише, можете дури и не забележите сте облечени во нив, ви донесе удобен користење на искуство.3. Широка Примена : се Зголемува око еластичноста на кожата, навлажнувачки кожата, погодна за шминка салон, козметика студио, шминка уметник, професионална употреба и користење.4. Забелешка : Овие силиконски око влошки ви овозможи да ги користите за време на одмор или спиење, овие силиконски влошки се лесно да се падне, ве молиме не се движи случајно кога го користите, и ве молиме да го задржи вашето лице суви и чисти, или тоа не може да остане на вашето лице stably.5. Корисни Алатки за Подуени Очи : На обновливи силикони око закрпи ќе почнат да работат неколку часа кога за прв пат ги стави на, тие се корисни за поправка и да се намали очи подпухналост.Спецификација : Предмет Тип : Око Pads Material : Silicone Color : Црна Пакет Листа : 1 Одбор x Око Влошки (6pcs).

За производот

Item Type:
Eye Pads
Material:
Silicone
Color:
Black
  :
Package List:
1 Board x Eye Pads (6pcs) :

Купувачите избираат и