• Свеж
Спиење Маска, Гроздобер Черепот Лилјак Скелет Опасни Магичен Игра Магијата Ouija Одбор Шема Црно Око Маска Око Маска, Удобно Спиење Маска, Без Притисок На Вашиот Очно?

Спиење Маска, Гроздобер Черепот Лилјак Скелет Опасни Магичен Игра Магијата Ouija Одбор Шема Црно Око Маска Око

DEN 1180.80

Од стока
Достапно.

✈ПРИЈАТНА И МАЗНА : MZERSE Око Маска Е Направена Од 100% Полиестер Влакна, Дише И Удобно, Свила-Како Кожата-Пријателски, Така Што Вашите Очи Не Се Истакна.Мие, Лесни, Дише Материјали И Мазни Ткаенини Ви Овозможи Да Се Ослободи Од Стрес И Да Ви Помогне Да Заспие Брзо. ✈ЕФЕКТИВНИ ЗАСЕНЧУВАЊЕ : MZERSE Око Маска за да Може Ефективно да Засенчување 99% Од Светлината, за да им Помогне на Спиење И Олеснување на Замор на Очите.Супер Меки И Нежни, Тоа Е Идеална Око Маска За Суви Очи.Совршен За Патување Додатоци Може Да Им Помогне На Спиење И Одмор Совршено, Спиење Во Секое Време, Насекаде, Додека Одржување На Здрав Воздух. ✈СПИЕЊЕ АСИСТЕНТ : Големината На Окото Маска Е 8.2x3.5 Инчи, И Тока Може Да Биде Цврсто Прилагоди За Да Одговара На Големината На Секоја Глава.Тоа Не Е Лесно Да Се Падне, Лесно Да Се Прилагоди И Ќе Не Малку Коса.Флексибилни И Издржливи, Вистинска Кожа-Friendly И Противалергиски Око Маска, Стрес-Слободен Око Маска.Подобрување на Спиењето И да се Добие Добар Сон. ✈СЕКОЈДНЕВНО се од СУШТИНСКО значење : Тоа Око Маска Е Светлина И Лесно Да се Носат, Погоден За Различни Прилики, Како што е Внатрешна, Надворешна И Кампување, Дневна, Семејство, Хотел, Авион, Теренски Активности, Статистика, Игри, Забави, Медитација, Јога, Патување, Нап, Промена Работа, Итн.MZERSE Маска Е Вашиот Идеален Избор, Особено Несоница. ✈ПОГОДЕН ЗА СЕКОГО : Ова Око Маска Е Погоден За Сите Ученици, Стари лица, Канцеларијата на Работниците, Или Луѓе Со Нарушувања.Тоа Може Да Се Користи Како Интимна Подарок За Семејството И Пријателите.Ги елиминираат Заморот, Подобрување на Спиење Квалитет И да Ви Обезбеди Со Добар Помошник За Повеќе Работа И Студирање на Енергија.MZERSE око маска симпатична / удобно / дише / shading The MZERSE око маска е сон асистент кога сте на одмор, и тоа може да биде игра асистент на една партија.Тоа е дневна суштинско значење item дека не треба да се пропушти.Производ Details Comfortable Кожата-Friendly This око маска е направена од полиестер, кои ви даваат топол допир како свила.Adjustable This око маска мерки 8.2x3.5 инчи, и може да се прилагоди на стегање на тока.Occasion Indoor, отворено и кампување, дневна, семејство, хотел, авион, теренски активности, статистика, игри, забави, медитација, јога, патување, нап, shift, итн.Пакетот Вклучува : 1*око mask Special Note Due на различни мерни методи, големина грешки се нормална.Сликата на екранот ефект е за повикување само, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Брзо Да Додадете Во Количката!Да Се Осигура Дека Вашиот Пакет Ќе Пристигне Што Е Можно Побрзо.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Не Двоумете се Да Контактирате со Нас.

За производот

Купувачите избираат и