• Свеж
МОЈОТ ги СОБЕРЕШ Лицето за Нега на Кожата на Лицето Маска Направена во Кореја 3MIX (3Type Секој 1Sheets)

МОЈОТ ги СОБЕРЕШ Лицето за Нега на Кожата на Лицето Маска Направена во Кореја 3MIX (3Type Секој 1Sheets)

DEN 1221.60

Од стока
Достапно.

TEATREE - Смирува Чувствителна Кожа(да се Смири чувствителната и истакна кожата и чувајте го мека и влажна).ЛИМОН - Подобрување На тонот на Кожата(Имајте на кожата затемнет од различни надворешни иритации светла и меки).МЕД - Еластичноста на Кожата(Имајте уморни и грубата кожа од бурните дневна рутина здрава и еластична).НАПРАВЕН ВО КОРЕЈА.

За производот

Купувачите избираат и