• Свеж
MILISTEN Бебе Крпа Пелени Водоотпорен Перат Обновливи Џеб Пелени за Бебето Девојки и Момчиња Млади Деца Сина

MILISTEN Бебе Крпа Пелени Водоотпорен Перат Обновливи Џеб Пелени за Бебето Девојки и Момчиња Млади Деца Сина

DEN 256.56

Од стока
Достапно.

Повеќе од еден вметнете може да бидат потребни кога се спие или кога е потребно, можете да додадете повеќе влошки за екстра апсорпција.Дизајнот на полетување и pull-off шорцеви го прави бебето е лесно да се носат и полетување пелени.Направен од висок квалитет на памук, материјали, ова бебе пелена е удобно и мека за babys носат.Нејзината најдобра опција за вашиот babys совршен дното, наместо фрлање пари настрана со секоја промена на пелена.Тоа има џеб во внатрешноста каде што ќе ја вметнете 1-2 абсорбента влошки.Description Baby Крпа Пелени Водоотпорен Перат Обновливи Џеб Пелени за Бебето Девојки и момчиња Млади Деца Карактеристики - Материјал : Памук.- Големина : околу 36.00 X35.00 X0.50cm/14.15 X13.76 X0.20inch.- Тоа има џеб во внатрешноста каде што ќе ја вметнете 1-2 абсорбента влошки.- Повеќе од еден вметнете може да бидат потребни кога се спие или кога е потребно, можете да додадете повеќе влошки за екстра апсорпција.- Дизајнот на полетување и pull-off шорцеви го прави бебето е лесно да се носат и полетување пелени.- Направен од висок квалитет на памук, материјали, ова бебе пелена е удобно и мека за бебето носат.- Тоа е најдобра опција за вашето бебе е совршен дното, наместо фрлање пари настрана со секоја промена на пелена.- Боја : Црвена.сино зелена - Size : 36 X35cm.Пакет Including1 x бебе пелена.

За производот

Купувачите избираат и