• Свеж
Pampers Swaddlers Сува Max Пелени, Големина 1-2 252-Count

Pampers Swaddlers Сува Max Пелени, Големина 1-2 252-Count

DEN 1127.76

Од стока
Достапно.

Нови Pampers Swaddlers пелени со СУВА MAX се Нашите Најсушните Некогаш со Апсорбира Далеку Лагер.Опис на производот Pampers Swaddlers Сува Max Пелени за заклучување ви помага во wetness.На Апсорбира-Далеку Лагер помага да се задржи бебиња сува и среќни.Quilted ќебе-како мекост облоги за бебиња во сите околу удобност.Супер еластичен страни дава доенчиња флексибилен одговара.Од Производителот *врз Основа на продажбата на податоци *Avg 3 капки помалку од Huggies Малку Snugglers, трговска марка на Кимберли-Кларк, по 3 типичен wettings текот на 15 минути. ©2010 P&G Големини : Pl до 6 lbs (2.7 кг) XS 1 - 5 кг (.5 - 2.3 kg) N до 10 кг (4.5 кг) 1 8 - 14 lbs (4 - 6 килограми) 2 12 - 18 кг (5 - 8 кг) 3 14 - 33 lbs (6 - 10 kg) ©2010 P&G Она што е Следно за Вашето Бебе?НОВИ Pampers® Круизери®Сега 2 X ПОСУВА* и 20% ПОТЕНКИ**. *Avg 3 капки помалку од Huggies Малку Двигатели по 3 типичен wettings текот на 15 минути. **од Huggies Малку Snugglers ©2010 P&G, исто Така, се Обиде..Pampers Чувствителни Wipes Clinically докажано благи.Помага да се смири чувствителната кожа со секој допир.©2010 P&G *Avg 3 капки помалку од Huggies Малку Snugglers по 3 типичен wettings текот на 15 минути. ©2010 P&G.

За производот

Купувачите избираат и