• Свеж
ZYYYWW Возрасни Џеб Пелена, Возрасни Пелени Водоотпорен Перат Обновливи Прилагодливи Џеб за Возрасни, Стари лица Пелени Крпа за врзани за кревет (Боја : Жолта)

ZYYYWW Возрасни Џеб Пелена, Возрасни Пелени Водоотпорен Перат Обновливи Прилагодливи Џеб за Возрасни, Стари

DEN 1367.52

Од стока
Достапно.

Тоа е перат и еднократно, издржливи во употреба.Погоден за стари пациенти, благи незадржување на мокрење, мобилност незгодно луѓето ги користат.Лесно да се стави на и полетување, големина може да се прилагоди, наменета за пациенти со мобилноста проблеми.Одлична апсорпција на вода функционира ефикасно да се спречи непријатност и срам предизвикани од инконтиненција.Погоден за стари лица, со посебни потреби, бремени и други возрасни лица кои имаат проблеми со движење.Донесе удобноста и практичноста на родителите.Нога мекост дизајн, повеќе удобен за носење.Кука&јамка дизајн, лесно да се прилагоди на големината дека ќе need Min Половината Ширина : 26cm / 10.2 in Length : 32cm / 12.5 in Thign Ширина : 17cm / 6.6 in Hip Ширина : 37cm / 14.5 in Package Тежина : Околу.165g Package Вклучуваат : 1 x Возрасни Крпа Пелена.

За производот

Купувачите избираат и