• Свеж
Обновливи Возрасни Пелени за Уринарна Инконтиненција - Унисекс Крпа Пелена Покрие - Специјални Потреби за Кратко во текот на ноќта Leakproof Заштита,S

Обновливи Возрасни Пелени за Уринарна Инконтиненција - Унисекс Крпа Пелена Покрие - Специјални Потреби за Кратко

DEN 393.36

Од стока
Достапно.

Големина на : XS : 60-80см,S : 66-86cm, M : 74-94cm, L : 77-102cm, XL : 84-106cm, XXL : 90-110cm, XXXL : 97-114cm(половината обем). - Обновливи крпа пелени машина перат - го замени скапите за еднократна употреба инконтиненција снабдувањето,ефикасно да се намали обемот на работа на членовите на семејството или медицинскиот персонал.Тоа е идеален производ за нега на семејства и болници. - Направен од свилен водоотпорен слој на надворешната - не crinkly звуци со движење. - Snap копчиња направи тоа лесно да се отстрани soiled пелена за корисникот или caregiver. - Овој производ е погоден за луѓето со благо инконтиненција, идеален за оние со намалена подвижност, седење, стоење.

За производот

Купувачите избираат и