• Свеж
BabyKicks 3 Pack Џои-Bunz Премија, Медиум

BabyKicks 3 Pack Џои-Bunz Премија, Медиум

DEN 450.00

Од стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Рачно изработени во САД.Супер абсорбента коноп руно и сертифицирани органски памук смеса.Contoured форма за максимална удобност и брз сува дизајн.Пријател на чувствителна кожа.Компатибилен со секоја пелена бренд на пазарот.Опис на производот На Baby Kicks Hemparoo Joey Bunz се крајната вметнете за вашиот Џеб Пелени.Овие лоши момчиња се шест слоеви на абсорбента природен коноп/сертифицирани органски памук џерси и се супер тенок само во 1/8 на " дебел.Но, нека не на нивниот недостаток на масовно те измами.Коноп е добро познат за неговата absorbency и може да се одржи најмалку 3x неговата тежина во течност.Дали користите еден Joey Bunz во текот на денот или две текот на ноќта.Baby Kicks Joey Bunz направи ГОЛЕМА doublers или замена инсерти и ќе се вклопи во секој видот и марката на пелена достапни вклучувајќи Џебови, Хибриди, Сите во 2 е, Сите Оние, Fitteds, Prefolds, па дури и сам во водоотпорен покритие.Од Производителот На Baby Kicks Hemparoo Joey Bunz се крајната вметнете за вашиот Џеб Пелени.Овие лоши момчиња се шест слоеви на абсорбента природен коноп/сертифицирани органски памук џерси и се супер тенок само во 1/8 на инчи дебела.Но, нека не на нивниот недостаток на масовно те измами.Коноп е добро познат за неговата absorbency и може да се одржи најмалку 3x неговата тежина во течност.Дали користите еден Joey Bunz во текот на денот или две текот на ноќта, контура форма е загарантирана да биде удобен за бебето и практично, bulletproof.Baby Kicks Joey Bunz направи ГОЛЕМА doublers или замена инсерти и ќе се вклопи во секој видот и марката на пелена достапни вклучувајќи Џебови, Хибриди, Сите-во-2 е, Сите-во-Оние, Fitteds, Prefolds, па дури и сам во водоотпорен покритие.

За производот

Купувачите избираат и