• Свеж
Замисли Бебе Производи Новороденче Snap Пелена Маска

Замисли Бебе Производи Новороденче Snap Пелена Маска

DEN 275.76

Од стока
Достапно.

Wipeable, водоотпорен PUL.Се собраа еластичен на стомак за папочната грижа.Двојно нога gussets за да се спречи протекување.Нежно еластична.Snap-надолу се зголеми за да ги собере бебиња 5-13 фунти.Оваа обновливи новороденче пелена поклопецот е комплетно водоотпорен, уште дише.Тој има двојно нога gussets да содржи дури и најголемите новороденче хаос.Ентериерот е wipeable па може да се користи повеќе пати пред перење!Собраниот еластична во предниот дел на пелена овозможи простор за вашиот малку на еден од папочната трупецот да се лекува.На Замислете Новороденче Крпа Пелена Покрие нуди економичен начин да го крпа пелена вашето новороденче.Оваа обновливи новороденче пелена поклопецот е комплетно водоотпорен, уште дише.Тој има двојно нога gussets да содржи дури и најголемите новороденче хаос.Ентериерот е wipeable па може да се користи повеќе пати пред перење!Собраниот еластична во предниот дел на пелена овозможи простор за вашиот малку на еден од папочната трупецот да се лекува.Користете го Замисли Пелена Покрие со prefolds, станови, контури или опремени пелени.Ентериерот е wipeable па може да се користи повеќе пати пред миењето.Таа работи добро да користите два покрива и им овозможи на еден да се исуши помеѓу пелена промени.Се вклопува бебиња 5-13 фунти.

За производот

Купувачите избираат и