• Свеж
Crocs Унисекс-Возрасни Мажи и Жени На Часовникот Заглави | Лизга Отпорни Работа Чевли

Crocs Унисекс-Возрасни Мажи и Жени На Часовникот Заглави | Лизга Отпорни Работа Чевли

DEN 622.80

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Човекот Направени.Увезени.Термопластични Elastomers единствена.Пета мерки за околу 0.85".СОВРШЕНА РАБОТА CROCS : Дали вашите чевли живеат до вашата кариера специјалитет?На Crocs На-часовна Работа се Лизга На Мостови се Crocs работа чевли мажите и на жените им треба за долгите денови и ноќи.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Crocs работа мостови, лесно се чисти-со само користење на сапун и вода и дозволува брзо се суши.ОНА ШТО ГОЛЕМИНАТА ТРЕБА ДА ГО КУПИ? : Овие чевли нудат релаксирана одговара и ние препорачуваме да нарачате големина надолу до следниот најголем цела големина.CERTIFIABLY УДОБНО : Мислам дека на овие лизга отпорни чевли како кофеин верзија на Crocs Класичен Пречка, сите насочена нагоре за мелење.Затворен пети и пета исполнат работното место стандарди и ќе го заштити вашиот метри од spills.ЛИЗГА ОТПОРНИ : Направен со Crocs Заклучување лизга-отпорни гази, овие Crocs за работа се совршени за оние кои се изложени на ризик од паѓање.На Croslite пена и длабоко cushioned footbeds нудат Двојно Crocs Удобност која е совршен за оние кои долго смени.Ги повикува сите се произведуваат, ресторан сервери, и здравствена заштита и услуги за индустриски работници на секој шари.Ако ви се трошат часа на нозе, што го заслужуваат удобен пар кој работи како тешко (и изгледа како добар), како ќе го направите.Мислам дека на овие засилен лизга-ons како кофеин верзија на Crocs Класичен Сабо, сите насочена нагоре за мелење.

За производот

Купувачите избираат и