• Свеж
OLINKIT Анти Магла Спреј – Премија Анти-Магла Спреј за Очила, Огледала, Пластични Прозорци, Плива Очила - Брз и Долготраен Очила Анти Магла Спреј

OLINKIT Анти Магла Спреј – Премија Анти-Магла Спреј за Очила, Огледала, Пластични Прозорци, Плива Очила - Брз

DEN 1634.40

Од стока
Достапно.

Брза И Лесна Апликација : нанесете мала количина на спреј врз двете страни на вашиот чистење на леќи или површината.На OLINKIT defogging спреј беше дизајниран со вашата среќа и удобност во умот, имаат моќен и ефективен формула која што ќе добиете инстант јасност на целиот ден, долго со едноставна пад и брз удар врз леќи!.Погоден за широк спектар на наочари и спортски очила.Совршен За Патување : Оваа анти-магла спреј е лесен и пренослив.Исто како што, и ќе бидат заштитени од fogging.И кога ќе имаат одреден слој на вашиот објектив, станува навистина тешко да се најде и ефективно решение.Дизајниран За AR Перспектива : Ако се носат анти-рефлективен очила, тогаш оваа defogging третман ќе биде божји дар.Анти-Магла Спреј за Очила, Огледала, Пластични Прозорци, Да, ние се праша тоа прашање, премногу.Инстант јасност и defogging Avoid магла formation Keeps вашите очила чисти и ги отстранува нечистотиите и dirt Long-траен ефект на 24h Streak-слободен effect High-tech formula Natural и safe Suitable за широк спектар на наочари и спортски очила.Се однесува само на мала количина на анти-магла на објективот, користете ги прстите за бришење рамномерно низ објективот област, и исплакнете темелно за неколку секунди.Да се избегне формирање на магла.Анти-Магла Спреј за Очила, Огледала, Пластични Прозорци, Анти-Магла Спреј за Очила, Огледала, Пластични Прозорци, Плива Очила, Долготрајни, Лесен за Употреба.Удобен Преносни и лесен, лесно да се носат.High-tech формула.Во OLINKIT, тука сме за да те спаси проблеми и бидете сигурни дека можете да го видите светот преку јасна леќи со нашата премиум анти-магла спреј!Кој напредна анти-магла формула, овој спреј ви нуди комплетна јасност, сите-во текот на годината!.Оваа анти-магла спреј третман е дизајниран специјално за AR леќи за очила, сите леќи и безброј други површински видови.Ако ви се носат очила, мора да бидат запознаени со непријатно и појава на магла која ги покрива вашите леќи секој пат кога ќе ставите маска на или внесете ги во топла соба по сте биле надвор на студот.Природно и безбедно.Оние другите спрејови ќе работат и за една површина, но нема да го стори тоа и на другите.Не грижете се, овој заштитен слој ќе трае до 24 часа со само една апликација, па ќе се опфатени за целиот ден!.Тоа е лесно да се носат насекаде и да одите.Лесен за Користење : Не хаос, гужва или специјални алати потреби; ќе имаат кристално јасно, fogless eyeglass леќи во секунди.Не само што може да направи чуда за вашата очила, но овој спреј ќе ви помогне да уживате во вашето отворено искуство во потполност!Дали сте страствени сноубордер, или сакате скијање во зима, или нуркањето и велосипедизам во остатокот од времето, нашата спреј држи вашиот спортски очила совршено јасно и редеа-бесплатно, па можете да добиете незаборавно искуство за време на вашите омилени активности на отворено и спорт!.

За производот

Купувачите избираат и