• Свеж
Stream2Sea Гребен Пријателски Маска Defog, Не-Токсични Анти-Магла Формула, за Опрема за Нуркачите, Скијачки Очила, Спортски Маски, Очила за Безбедност

Stream2Sea Гребен Пријателски Маска Defog, Не-Токсични Анти-Магла Формула, за Опрема за Нуркачите, Скијачки

DEN 238.80

Од стока
Достапно.

[ Професионални Сила Анти Магла Формула ] Е безбедно да се користи на нуркањето маски, нуркање очила, скијање очила, заштитни очила, очила за пливање, или било стаклени или пластични леќи!. [ Брза и Лесна Апликација за Нурне Маски Алкохол, & Амонијак Слободни ] Како и сите на нашите производи на нашите Antifog има се тестирани и докажани безбедно за луѓето, слатководни и saltwater морски живот што го прави 100% Гребен Безбедно за употреба во кој било телото на вода. [ Долготрајни Јасност ] Нашата Antifog формула ќе ви помогне да се види појасно за повеќе кога се под вода.

За производот

Купувачите избираат и