• Свеж
Анти Магла Спреј Eyeglass Леќа Почиста, Долготрајни Defogger за Очила, заштитни Очила, Ски Маски Огледала и Прозорци

Анти Магла Спреј Eyeglass Леќа Почиста, Долготрајни Defogger за Очила, заштитни Очила, Ски Маски Огледала и

DEN 2114.40

Од стока
Достапно.

DEFOGS ВЕДНАШ : Со Splaqua спреј сите што треба да направите е спреј за да се прочисти вашиот леќи.Никогаш не треба да се борат со заматен вид повторно, кога користите Splaqua!.ОДЛИЧНО ЗА СИТЕ СПОРТСКИ МАСКИ : Ова defogger спреј е одлична за вас, ако се оди нуркањето, скијање, пливање, игра макбаскет, хокеј и многу повеќе!Доколку играте еден спорт кој бара маска што лесно може да магла нагоре, Splaqua почиста спреј ќе стане вашиот најмногу ценети производ!. #1 НОМИНАЛНА АНТИ-МАГЛА ФОРМУЛА : Splaqua е направен со многу специфични формула која што се наоѓа на врвот на сите други.Ние ви даде defogging моќ која не само што трае, но ви дава редеа слободни заврши и е многу прифатлива премногу!.ОДЛИЧНО ЗА НЕ-AR ОБЛОЖЕНИ ЛЕЌИ : Ова уникатно помеша формула исто така, работи на НЕ-AR Обложени Леќи, што е тешко формула да се најде!Само имаме оваа уникатна комбинација, која ќе бидете сигурни дека да се задржи вашите леќи во одлична состојба. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : Со Splaqua е Анти Магла Почиста Спреј.Нашата формула работи секогаш!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па можеме да ги решат и да се обезбеди дека се задоволни!.

За производот

Купувачите избираат и