• Свеж
ПУМА Момчиња Број 1 Логото на Т-Маица

ПУМА Момчиња Број 1 Логото на Т-Маица

DEN 239.52

Од стока
Достапно.

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Екран печати лого.Ребрести екипажот вратот.Одговара тип : Редовни Одговара.објектот пакет тежина : 5.64 унци.ПУМА, Глобален спортски бренд, им обезбедува на потрошувачите со иновативни производи, кои успешно се осигурувачи креативните влијанијата од светот на спортот, начин на живот, и модата.

За производот

Купувачите избираат и