• Свеж
Филипински Кошула Филипини Подарок за Pinoy Мажи & Жени

Филипински Кошула Филипини Подарок за Pinoy Мажи & Жени

DEN 599.76

Од стока
Достапно.

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.

За производот

Купувачите избираат и