• Свеж
Рум и Soca! Карневалот Bacchanal Nouvelle T-Shirt

Рум и Soca! Карневалот Bacchanal Nouvelle T-Shirt

DEN 478.80

Од стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Совршен Trinidad, Barbados, Јамајка, Saint Kitts, Bonaire, Света Луција, Бермуди, Бахами Карневал на Подароци, Патот Март, Карневал Костим, Голем Камион, Лелекаат, Партија, Mardi Gras, J'ouvert, Juvert.Ние Jammin, Смрдеа и Dutty, Bumpa Валање, Карибите Култура, Одмор, Западни инди, Фестивали, Партија Носат.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Совршен Soca Подарок за да се Носат за да се Carnivals, Патот маршеви и Mardi Gras Страни!Само Од Jamrock Soca Nouvelle Подароци Облека!Додадете Ова До Количката Денес!.

За производот

Купувачите избираат и