• Свеж
Морско Свинче Мајка Костим Облека Cavy Додатоци Морско Свинче, T-Shirt

Морско Свинче Мајка Костим Облека Cavy Додатоци Морско Свинче, T-Shirt

DEN 407.76

Од стока
Достапно.

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Морско свинче облека е одличен подарок за секоја Свиња Гвинеја љубовник.Имаш сите други морско свинче работи како храна кафез, постелнина, но не морско свинче облека.Вие и вашиот свинче ќе го сакам!Смешни морско свинче подарок за Cavy Љубовници.Морско свинче Мајка подарок.Дали љубовта Гвинеја Свињи?Земи го ова смешно морско свинче облека за деца, жени & мажите.Оваа симпатична морско свинче додатоци е совршен морско свинче подарок.Вашиот Гвинеја Свинче има сено, кафез, играчки, кревет и вие оваа забавна морско свинче облека.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.

За производот

Купувачите избираат и