• Свеж
Јужна Став Солена Сидро Сина Preppy Кратко Sleeve Кошула

Јужна Став Солена Сидро Сина Preppy Кратко Sleeve Кошула

DEN 526.80

Од стока
Достапно.

100% Памук.Произведено во САД.Drawstring затворање.Машина За Миење. 100% Памук.Screenprinted Јужна Став Графика на Грб со Предниот Лев Џеб Лого.Машина Перат.Одличен Подарок Идеја.Унисекс Големината.Со една симпатична екран-печатени графички дека карактеристики на бренд име, оваа Јужниот Став Малку Слатка Малку Солена Лак Вратоврска Сидро ќе биде одлична опција за вашиот Јужна Став т-маица колекција.Направени со 100% памук и висок квалитет на печатење на екран оваа е направена да трае.Задниот екран-печатени графички има Јужна Став брендирање графички со фати фраза "Малку Слатка, Малку Солена".На чело на оваа Јужниот Став Солена Морнарица карактеристики Јужниот Став логото графички на пред градите.Совршен за секоја прилика.

За производот

Купувачите избираат и