• Свеж
Класичен Американски Мускулите Автомобили Новина T-Shirt

Класичен Американски Мускулите Автомобили Новина T-Shirt

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Овој класичен Американски мускулите графички дизајн со рефлексија и 5 топла прачки подготвени да рика!Неверојатно кул прилог на било кој автомобил момци плакарот!Во гаража обнова на мотор, те сакам звукот на сите кои моќ под хаубата.Голема новина подарок за пријател или семејството.Божиќ или роденденски подарок.Совршен tee за тар надвор за да го повлечете трки!Види, ти во финишот.Пак палење, зголемување на моторот!Максимална Коњски Сили.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Овој класичен Американски мускулите графички tee кошула со рефлексија и 5 топла прачки подготвени да рика!Неверојатно кул прилог на било кој автомобил момци плакарот!Во гаража обнова на мотор, те сакам звукот на сите кои моќ под хаубата.Голема новина подарок за пријател или семејството.Божиќ или роденденски подарок.Совршен tee за тар надвор за да го повлечете трки!Види, ти во финишот.Пак палење, зголемување на моторот!Максимална Коњски Сили Трки Tees.

За производот

Купувачите избираат и