• Свеж
ADUEYE HD лупа Рачни Имитација на Дрво се Справи со 10X лупа за Читање Зголемена Очила за Затворите се Работи за Набљудувач (Големина : 90mm)

ADUEYE HD лупа Рачни Имитација на Дрво се Справи со 10X лупа за Читање Зголемена Очила за Затворите се Работи

DEN 316.80

Од стока
Достапно.

10 X зголемување, рачен дрво се справи со зголемувачот, HD, лесни.Оптичка леќа, користејќи бела стакло оптичка леќа, висока светлина, природни и јасни слики.Оптимално за подобрување на читање и гледање многу фини детали во книги, весници, списанија, фотографии, мапи, електроника, минијатури, накит, пилула шишиња, лекови, хоби, модели, и занаети од сите видови.Совршен Подарок За СТАРИ лица : голема зголемувачот за постарите, одличен за мали печатење на сини картони, лекови на рецепт, leisurely читање, и исто така одличен избор за оние кои имаат ниски или оштетен визија на повеќето типови.ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ЦЕЛИОТ СВЕТ - Носи толку многу забава за деца природата истражување и им помага на постарите читање на парична казна отпечатоци.Производ материјал : ABS, оптичко стакло lens Product тежина : 98g Magnification : 10 XProduct големина : 168*80*14mm Mirror површински дијаметар : 90mm, 80mm, 70mm, 60mm Using high-definition оптичко стакло леќа, сликата е јасна, зголемување не е деформирано, на светлина е висока, и око не е повреден.Идеално за гледање фини детали во книги, весници, списанија, мапи, електроника, минијатури, накит, пилула шишиња, хоби и занаети.Не кривоглед повеќе при читањето на книги!Со напорна и анти-гребење функција,квалитет на стаклена леќа го прави врвен квалитет на слика без нарушувања.Одлично за книги страници трудови инсекти и деца хоби observation The леќа има високо ниво на транспарентност, мали дисперзија коефициент, и добар имиџ јасност низ поле на гледање.На Лесни Удобно ергономски дизајн се справи со е совршен за подолго читање време без заморно hands Your личните референци менаџер е во вашата услуга : 1. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа за да ви овозможи со најдобра услуга.2. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете ги вашите вредни сугестии или производот, ви се заблагодарам за вашата доверба и поддршка.3. Ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се реши 100% од вашите проблеми.4.Ние обично брод во рок од 1-3 дена и времето за испорака е 9-15 дена.

За производот

Купувачите избираат и