• Свеж
Пијан Слон Sili Лосион За Тело. Хидратантен и Враќање на Крем Лосион за Тело. (8 течност унци)

Пијан Слон Sili Лосион За Тело. Хидратантен и Враќање на Крем Лосион за Тело. (8 течност унци)

DEN 480.00

Од стока
Достапно.

SILI ЛОСИОН ЗА ТЕЛО.Пијан Слон е Sili Лосион за Тело е сулфат-бесплатно, supercharged формула која го враќа досадна, сува и нервозни кожата да здрав и балансиран држава.ОНА ШТО ГО ПРАВИ.Негување на растителни масла и butters, squalene, зајакнување на амино киселини, и на 5-ceramide виткајте, Sili се заклучува во хидратација, додека враќање на влага загуби поради оштетување на животната средина стрес.ПРЕДЛОЗИ ЗА УПОТРЕБА.Масажа Sili во кожата сите над телото додека се апсорбира.Исто така, може да се нанесува на влажна кожа.ПИЈАНИ СЛОН РАЗЛИКА.Кожата е нега на кожа и без разлика дали ние тоа го нарекуваме главата или очите или нозете, тоа може да функционира само во својата најздравите кога тоа е третирана со smart, негување на кожата-компатибилен состојки.Сите кожата заслужува да биде почитуван со состојки што може да се добие, заедно со.BIOCOMPATIBLE.Пијан Слон користи само состојки кои директно корист на кожата или поддршка формулации.Тие се вклопуваат највисоките проценти на actives со не-sensitizing состојки во идеален p H нивоа, исто така, формулацијата со biocompatible состојки : не-иритирачки, мала молекула состојки кои кожата лесно може да го апсорбира, да ги разбере и да ја користите.

За производот

Купувачите избираат и