• Свеж
321 од не 'Рѓосувачки Челик Фолија, Неполиран (Мил) Финиш, backing_type Темперамент, 0.002 Дебелина, 24 Ширина, 100' Должина

321 од не 'Рѓосувачки Челик Фолија, Неполиран (Мил) Финиш, backing_type Темперамент, 0.002 Дебелина, 24 Ширина,

DEN 150.24

Од стока
Достапно.

Направени од Типот 321, мека annealed, од не ' рѓосувачки челик.Помага во заштита од голем обем и да ја оксид израстоци во текот на топлина лекување во атмосферски furnaces.Ја елиминира decarburization израстоци.Отпорни на хром карбид врнежи во текот на изложеност на високи температури.Може да се користи во furnaces до 2000 степени Ф

За производот

Купувачите избираат и