• Свеж
Век Ѕвезда Балет Танц Хулахопки Нозе Ултра-Меки Деца Супер Еластичност Училиште Униформа Хулахопки За Девојки

Век Ѕвезда Балет Танц Хулахопки Нозе Ултра-Меки Деца Супер Еластичност Училиште Униформа Хулахопки За Девојки

DEN 179.76

Од стока
Достапно.

Рака Мие Само.Материјал : Девојки хулахопки се направени од високо-квалитет сомот(90%памук,10%spandex).Овој материјал е абсорбента и дише.Тоа им овозможува на сите-ден се носат без чувство на неудобност.Тоа е кожата-пријателски и не го соберете.Нема лесно да деформација и издржливи носат не кука жица.Големина : S за висина на 70-90cm/27.56"-35.43"/1-3 Година, M за висина 90-110cm/35.43"-43.31"/3-6 Година, L за висина 110-130cm/43.31"-51.18"/6-9 Година, XL за висина 130-160cm/51.18"-62.99"/9-14 Година.Функција : Неверојатно широк и мазна девојки танц тесни, дополнителна удобност и мекост девојки leggings.Тоа, исто така, има одличен влага апсорпција функција.Погоден Повод : Можете да го носат на танц хулахопки дома,забава,танцување,слободното време итн.одговара за сите видови на ситуации.може да се исти фустан,долго џемпери,под шорцеви,здолништа,tunics,чизми.мода девојки гардероба, од суштинско значење.не се премногу тенки или премногу дебела,голема за пролет,лето,есен носат.Совршен подарок за бебето.За Век Ѕвезда : Век Ѕвезда секогаш ќе се држиме до целта на висок квалитет, добра волја, уникатен бренд и долгорочен развој.На корпоративна филозофија е да се насочи нашите напори врз основа на нашите клиенти желби.Како водечка компанија во модниот бизнис, ние пионер на најдобар дизајн за да ги задоволи клиентите е начин на живот мода.Ве молиме да се разбере поради прирачник за мерење може да се неизбежна отстапувања.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Ако имате било какви проблеми, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе ви помогнат да ги реши што е можно поскоро.Машина прифатени, рака мие, се препорачува.Век Ѕвезда Ултра-Меки Нозе Танц Чорапи Балет Хулахопки На Децата Супер Еластичност Училиште Униформа Хулахопки За Девојки.Ова девојки танц хулахопки е со висок квалитет и стилски.Тоа е многу бонбони бои за да се избрани и тоа е лесно да се погледне.Мора да се има во собата во вашите ќерки гардероба.Купи овој нозе балет хулахопки и нека вашата ќерка носат.Таа ќе изгледа поубаво и модерен.Ве молиме да се разбере поради прирачник за мерење може да се неизбежна отстапувања.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Ако имате било какви проблеми, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе ви помогнат да ги реши што е можно поскоро.Машина прифатени, рака мие, се препорачува.

За производот

Купувачите избираат и