• Свеж
Цветаат Желе Женска Висока Waisted Capri Leggings Стомак Контрола Хулахопки Компресија Јога Панталони со Џебови

Цветаат Желе Женска Висока Waisted Capri Leggings Стомак Контрола Хулахопки Компресија Јога Панталони со Џебови

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

88% Полиестер, 12% Spandex.Capri Leggings со Џебови за Жени : Атлетик leggings со 2 страни џебови, многу погодно за чување на мобилен телефон и сите availables; 1 pocket скриени во корселе да го носи вашиот копчињата и на картички.Croseover Leggings : индиго Сина capri компресија leggings со страни црисс крстот шик дизајн, го прават овој работи шорцеви leggings повеќе додворувања, alluing, и модерен.Висок Пораст на Стомак Контрола Јога Capris : Тенок одговара јога capris со широк еластична корселе, да обезбеди непречено не кифла стомак, направи да блесне во толпата; Strechy leggings избрана gusseted crotch за поголема слобода на движење.Повод : Исечете leggings за жените совршена за трчање, јога, танц, пешачење, велосипедизам, jogger, салата, excercise, салон, фитнес класа, спорт, било кој тип на тренингот, и секојдневниот живот.Answer : ___________________________ Note : Нашите вистински големина е НИ големина, ние препорачуваме да се цел на нормална големина, ако било какви прашања ве молиме проверете ја големината на табелата за последните слики или контактирајте со нас.Не пилула, се лизга надолу, се намалат или исчезнат.

За производот

Купувачите избираат и