• Свеж
Comfpack Ice Pack за Вилицата Топли и Ладни Терапија Гел Мраз Пакети за Лице, умниците, ТМЈ, Брадата, Усни Болка, Фацијална Хирургија - 4 Гел Пакети

Comfpack Ice Pack за Вилицата Топли и Ладни Терапија Гел Мраз Пакети за Лице, умниците, ТМЈ, Брадата, Усни Болка,

DEN 309.60

Од стока
Достапно.

4 PCS МРАЗ ПАКЕТИ се ВКЛУЧЕНИ - Ова вилица мраз пакет вклучува 4pcs гел пакети кои може да се земе пак да се користи и да се постигне повеќе терапија време.Исполнет со мека гел, нашата лице ice pack останува флексибилни и свитливи дури и по замрзнат.HANDS-FREE АПЛИКАЦИЈА - Прилагодлив Рака одговара на различни главата големина, да обезбеди флексибилни стегање и саканата компресија, и исто така бесплатно вашите раце да уживаат во добра, што е многу полесно отколку што се обидува да се одржи една кеса на замрзнат грашок или ice pack.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ ДИЗАЈН - Овој гел пакет со посебна форма може да се користи на вашето лице, вилица, брадата и главата.Минимален обем на 22 инчи и максимум од 31.5 инчи, ќе бидете во можност да се применува терапија, а тоа е вашата вообичаените дневни активности.ЕФЕКТИВНА БОЛКА - Ова лице ice pack предвидува олеснување за забни импланти, козметичка хирургија и да се намали болката од забоболка, умниците, орална хирургија, ТМЈ, козметички инјекции, ласерски третмани, dermabrasion, мигрена, болка во синусите, и повеќе.COMFPACK ВЕТУВАЊЕ - Доаѓаат со запечатува складирање ЈП торба да се продолжи со користење на животниот век и ги изолира фрижидер мирис.Ако не сте 100% задоволни, едноставно да го вратите за целосна наплата.Ако имате проблем за нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го цениме вашиот совет.

За производот

Купувачите избираат и