• Свеж
Внатрешна Безбедност Камера, Reolink Е1 Про 4MP HD Plug-in WiFi Камера за Домашна Безбедност, Dual-Band WiFi, Повеќе Опции за Складирање, Сигнализација за Движење, Визија Ноќ, Идеален ?

Внатрешна Безбедност Камера, Reolink Е1 Про 4MP HD Plug-in WiFi Камера за Домашна Безбедност, Dual-Band WiFi,

DEN 5999.76

Од стока
Достапно.

Кога одредена целна област е поставен како "чувар точка" преку Reolink App/Client/NVR, тогаш ако камерата тави & tilts на друга позиција, тоа автоматски ќе се врати на целната следење област (guard точка) според времето кое сте го поставиле.E1 Pro може да се испорача целата слика на вашиот дом, па дури и подобро, во неверојатна јасност и vividness.РАЗНИ ОПЦИИ за СКЛАДИРАЊЕ : внатрешна безбедносна камера ви овозможува да изберете снимка режими, кои вклучуваат 24/7 континуирано, движење-се предизвикани или закажана за снимање.До 12 луѓе можат да живеат видите во исто време.Статус LED ви овозможува да знаете статусот на камерата конекција и неговиот работен статус.Инфраред Led диоди ви помогне да се види она што се случува околу јасно во текот на ноќта.Компатибилни се со паметни дома уреди, така што можете да го контролирате ова домашно милениче камера со гласовна команда, целосно hands-free.Видете во секој агол од вашиот дом со лесно пан-и-навалите контрола на интуитивен Reolink софтвер (free Reolink App/Клиент на i OS или Android телефони, Windows PC или Mac).Само толку лесно како што може да се замисли. 4 MP СУПЕР HD & ОДЛИЧНА НОЌ ВИЗИЈА : безбедносната камера фотографира кристално јасно видео во резолуција од 2560x1440 (4 мегапиксели), појасно од 1080p.Можете да го користите како бебе монитор, а пет камера, а nanny камерата, или соба монитор за стари лица.ДВЕ НАЧИН ЗБОРУВА : Вграден микрофон и звучник ви овозможи да се слушне и да се зборува на вашето семејство или посетители во реално време.Да се внимава на она што ќе се грижи најмногу.

За производот

Купувачите избираат и