• Свеж
(10000 компјутери) #4, Countersunk Завршувањето на Купот на Подлошки, Челик, Никел Позлатен

(10000 компјутери) 4, Countersunk Завршувањето на Купот на Подлошки, Челик, Никел Позлатен

DEN 5043.36

Од стока
Достапно.

Countersunk завршувањето подлошки се исто така познат како шолја подлошки.Countersunk подлошки обезбеди имајќи површина на стан или овална countersunk head завртки.Дијаметар (Номинална) : #4 Product Класа : Washers Order : Печат Washers Category : Countersunk Washers System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Завршувањето Cup Material : Steel Coating : Никел Plated A забелешка на нашиот производ слики : авторски права на слики, шематски претставувања.Овие се уметнички renderings која не може да се одрази на точниот изглед, пропорции и/или релативните димензии на вистинските производи.За повеќе прецизни слики и/или технички упатства, ве молиме контактирајте го нашиот клиент тим за поддршка.

За производот

Купувачите избираат и