• Свеж
JUSTXIANG Кревет Перница Перница Еден Домаќинство Спиење Перница Чист Памук Жакард Перница Случај Постелнина Спиење Перница (Боја : Бела 1 Парче, Големина : 48x74cm)

JUSTXIANG Кревет Перница Перница Еден Домаќинство Спиење Перница Чист Памук Жакард Перница Случај Постелнина

DEN 3327.36

Од стока
Достапно.

Опкружувачки себе си со меки перници за да ви даде добар ноќен сон (производот се продава само вклучува една перница на сликата).Нашата перница има добар баланс помеѓу мекост и полнота.Обезбедува потребната поддршка и доволно удобност за главата и вратот, што го прави погоден за страна лажење, склони и supine лаже.Без оглед на она што спие позиција сакате, можете да креирате пет-star hotel искуство дома секоја вечер.Мека противалергиски перници направи да се чувствувате удобно, дише и топло.Облик : rectangle Weight : 0.5-1 кг.

За производот

Купувачите избираат и