• Свеж
ZJING Сомот Перница, Бела Мека Вратот Перница, Еден Замена Кревет Перница, Вратот и Рамото Страна Перница за Спиење, Стандард 45 75СМ

ZJING Сомот Перница, Бела Мека Вратот Перница, Еден Замена Кревет Перница, Вратот и Рамото Страна Перница за

DEN 3294.96

Од стока
Достапно.

Памук,свила,кадифе.Висок квалитет : Долу свила перници се полни со висок квалитет надолу, пердуви, со висока густина памук анти-пердув ткаенина, супер меки и супер удобно, кои ви даваат различни луксузни искуство.Цврсти и меки : целост од меморијата, исполнет со пердув сомот, што го прави целосна и меки, совршен за грбот, стомакот и странични перници.Исклучителен дизајн : таписерии изработка, двојно игла автомобил работ, парична казна иглички и ивица, одлична изработка, спречување лабава завршува, убава висока густина ткаенина дава перница луксузен изглед.Безбеден и еколошки : еколошки, не-загадувачките, кожата-friendly и дише, ви дава мир на умот и ви даваат префинет спиење.Стандардна големина : погоден за спиење перници од 45 см x 75 cm, што го прави одличен избор за спални соби, соби и хотели.Производ parameters Name : Долу сомот pillow Specifications : 45 * 75cm Thickness : 19-22 cm Fabric : 40-ти години памук анти-пердув cloth Filling : Down Nearly една третина од животот е поминато во спиење.Да се има добар квалитет на длабок сон, добар перница е од суштинско значење.Долу сомот перници за удобно ноќ sleep High квалитет fabric High-густина памук анти-надолу fabric Exquisite workmanship Double игла автомобил страна, парична казна игла и ивица, одлични workmanship Complete memory The внатрешна исполнет долу има добра fluffiness и еластичност, која брзо може да ја врати формата и одржување на меки држава.Безбедност и заштита на околината protection Environmentally пријателски, нема загадување, да се чувствувате комотно, спиење повеќе мир на mind Special Забелешка : 1. Ве молиме мие и сува во вистински начин.2. Ве молиме миење на перница редовно да ја задржи својата форма.Не заборавајте да користите pillowcase за лесни за складирање.3. Препорачливо е да се исуши и вентилација на секои 15 дена.4. Не се исуши за долго време.

За производот

Купувачите избираат и