• Свеж
Seward Парк Надолу Алтернативни Кревет Перница Шамс Вметнете за Спиење, Стандардна Големина 20 х 26 во Сет од 2, Поддршка Луксузни Кадифен Dorm Перници за Стомакот, Страна ?

Seward Парк Надолу Алтернативни Кревет Перница Шамс Вметнете за Спиење, Стандардна Големина 20 х 26 во Сет од

DEN 1255.20

Од стока
Достапно.

★ПОДДРШКА УДОБНОСТ - Целосно пополнети овие евра перница внесува понуда мека на средна поддршка што ги прави неверојатно squishy - Идеален за стомак или назад, прагови кои не треба многу на висина за да се постигне удобно ноќен одмор. ★АЛЕРГИСКИ СЛОБОДНО - Овие надолу алтернативни перници се идеален избор за алергија на страдалниците.Сертифицирани од страна на OEKO-TEX, перница капак и микрофибер кутии се направени дише и противалергиски да се осигура дека вие удобна и здрава ноќен сон. ★НЕМА да ОДИ СТАНОТ - Исполнет со down алтернативни пополнување, така што ќе ги добиете сите исклучителни мекост и поддршка.Во исто време, надолу алтернативни пополнување не имаат тенденција да се изгуби форма, се lumpy како традиционалните пополнување, надолу и пердув. ★ЛЕСНО ГРИЖА - Многу лесно да се одржи и да се грижи за!Овие перници машина се перат на високи температури или со постојан притиснете циклус.Тогаш едноставно се фрли во фен, на ниската и сува собори за свежа, чиста перници и обновен спиење. ★ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Ако поради некоја причина не сте задоволни со купување во рамките на првите 30 дена, се чувствуваат слободни да контакт нашата по продажба на услуги тим.Ние гарантираме 100% задоволство. ★ДИМЕНЗИЈА - Мерење во 20 x 26 инчи со 9.4 инчен дебелина, овие стандардна големина перници се одлични за секоја спална соба од господар кревет на гости.Тие, исто така, доаѓаат во пакување од два до биланс од изгледаат и се чувствуваат на вашата соба.Да се биде "произведено ВО ЗЕЛЕНА" заверена од OEKO-TEX значи производство се слободни од штетни нивоа на било какви хемиски супстанции, бидејќи OEKO-TEX "НАПРАВЕНИ ВО ЗЕЛЕНА" фабрики ги исполни високите безбедносни и еколошки стандарди.Добро за вас, добри за планетата.Да се биде "произведено ВО ЗЕЛЕНА" заверена од OEKO-TEX значи производство се слободни од штетни нивоа на било какви хемиски супстанции, бидејќи OEKO-TEX "НАПРАВЕНИ ВО ЗЕЛЕНА" фабрики ги исполни високите безбедносни и еколошки стандарди.Добро за вас, добри за планетата.

За производот

Купувачите избираат и