• Свеж
Acanva Основните Кревет Мека Перница Остатокот Перница Stuffer за Спиење, Стандард 20 x 26-2 Брои, Бела

Acanva Основните Кревет Мека Перница Остатокот Перница Stuffer за Спиење, Стандард 20 x 26-2 Брои, Бела

DEN 767.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер Микрофибер.Fluffier од фирма со средна поддршка ниво, идеален за стомак прагови, исто така, работи добро за страна и назад, прагови кои сакаат ниската цврстина.Ултра-меки полиестер пополнување за исклучително кадифен удобност, обезбедување на потребната поддршка за вратот и грбот во текот на ноќта.Висок тема смета премиум полиестер ткаенини школка обезбедува breathability и мазност.Лесно да се чисти, машински перат во нежни циклус, собори сува ниска.Тие ќе бидат испратени вакуум спакувани и ќе потрае неколку часа за целосно да се пената нагоре.Сестрана употреба.Од суштинско значење копија перници да се стави во спалната соба, дневна соба и гостинската соба.Стил : Стандард 20" x 26"-2 P | Боја : Бела Во Acanva, ние внимателно дизајн на производи за да се обезбеди исклучителна удобност и живописни искуство.Нашата премиум кревет перници е едноставно супериорен.Ние се направи употреба на трајни и дише материјали, и да ги преземат дополнителни чекори за да се фокусира на уредни шевовите, поставата и секој мал детал.Вие веднаш ќе забележите различни квалитет и чувство на премиум текстура.

За производот

Купувачите избираат и