• Свеж
WhatsBedding Луксузни Пердуви и Надолу Перници за Спиење - Бел Кревет Перница Цар Големина Сет на 2 - Исполнет со Пердув и Надолу - Мека Памучна Школка - Инчен 20x36

WhatsBedding Луксузни Пердуви и Надолу Перници за Спиење - Бел Кревет Перница Цар Големина Сет на 2 - Исполнет

DEN 2066.40

Од стока
Достапно.

Висок квалитет перници - На пердув и надолу перници се многу мека со премиум квалитет 100% памук опфаќа која за да се избегне пердув избега ефикасно.Удобно и поддршка : Пердув перници за спиење 2 пакети се многу меки и да се обезбеди медиум поддршка.Совршена рамнотежа помеѓу меки и цврстина обезбеди потребната поддршка и соодветна удобност за главата и вратот, што ги прави погодни за рамо, стомакот и грбот, прагови.Димензии : Секој цар големина перница мерки 20 x 36 инчи.Пакување дизајн : Две кревет перници се вакумирани и дојдов во ЈП торба за превозот цели.Ние ви препорачуваме отстранување на вакуум торба, тресење тоа неколку пати да го направи меки и ставајќи ги под сончање за неколку часа редовно за поздрав употреба.Одлична услуга : се фокусираме на клиентите искуство и ние нудиме 180 дена гаранција за квалитет.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас за слободни.Нашиот персонал за услуги на корисниците ќе одговори во рок од 24 часа!.

За производот

Купувачите избираат и