• Свеж
Serta 300 Тема Смета Бела Надолу Влакна Кревет Назад Sleeper Перница, Кралот (Пакување од 1)

Serta 300 Тема Смета Бела Надолу Влакна Кревет Назад Sleeper Перница, Кралот (Пакување од 1)

DEN 959.52

Од стока
Достапно.

Ако често се најдете нервира вашиот перница со цел да се спие на "кул страна" тоа би можело да биде време да се инвестира во ладење перница.Постојат многу работи што треба да се земат предвид при купување на утешителот.Иако перница е примарна работа е да се обезбеди соодветна поддршка и да ви пријатна ноќ некои перници се дизајнирани специјално за прагови кои работат топло.Димензии : 26x26 со 50oz се пополни.Со 50 унци на противалергиски мали целата пердув ги надополнат овие перници се удобно фирма за спиење или ќе се направи совршен шарлатан stuffers.Дали сте за декорација на вашата спална соба, дневна соба, дом, канцеларија, или било која друга соба, перница внесува може да се користи со фрли перница покрива на вашиот избор за да целосно да се врзат заедно соби décor.Со пораби-преку утешителот, дизајнот е токму она што звучи како.ВНАТРЕШНОСТА : 75% Бела Надолу Влакна, 25% Бел Пердув Влакна.Fresh LOFT процес гарантира дека пердув/надолу материјал се чисти од прашина, нечистотија и алергени.Ако сте назад sleeper, нашите сет од 2 Serta кревет перници е совршено решение.Нашите Serta Пердув Евра Квадрат Перница Сет од 2 е направен со 233 нишка се избројат, 100% памук.ПЕЧАТ НА КВАЛИТЕТОТ : Нашите производи се сертифицирани од страна на ADFC -Американски Надолу и Пердув Советот и RDS - Одговорен Надолу Стандард.ПРОЦЕС на ЧИСТЕЊЕ : Freshloft Чисти Алергени Слободни Нашите природни надолу и пердуви помина низ повеќе миење и плакнење циклуси кои се наведнува и го отстранува надворешни честици, нечистотија и алергени оставајќи свежи, меки и со највисоко ниво на чистота.Исполнет Со Противалергиски мали waterfowl Feathe.Оваа Евра-квадратен перници се совршен избор ако сте во потрага по природен се пополни.Две опфаќа се пораби заедно, оставајќи џебови кои имаат пополни и чувајте го рамномерно распоредени.

За производот

Купувачите избираат и