• Свеж
Sweet Home Колекција Goose Надолу и Пердув 400 Тема Смета Премиум Кревет Перница, Кралицата

Sweet Home Колекција Goose Надолу и Пердув 400 Тема Смета Премиум Кревет Перница, Кралицата

DEN 672.00

Од стока
Достапно.

100% Памук.Увезени.Goose Пердув и Надолу Премиум Квалитет Кревет Перница.Надворешната Школка : 400 Тема Брои 100% Памук За Траен Удобност.Внатрешниот Фил : 95% Бела Goose Пердув 5% Бела Goose Надолу.Секоја Кралица Големина Перница Мерки 20 Инчи од 30 Инчи.Комфор и квалитет кој обезбедува одлична ноќи сон.Луксузен перница со 100% Памук школка и луксузни goose надолу и пердув да се пополни.Совршена комбинација на квалитет, изградба и удобност.Однесувајте се кон себе на една перница дека ќе помогне за подобрување на вашиот сон.Сладок Домашен Колекција на брендот е добро познати и доверливи за квалитет на производите.Нашата цврста заложба за квалитет започнува на самиот почеток, кога нашите производи се направени.Ние продолжуваме да истражување на нова технологија за производство на премиум квалитетот на постелнината по пристапни цени.Нашите реверзибилна надолу-алтернатива утешители се вистинско сведоштво за напорната работа што се плаќа off.Ние експериментирале со различни видови на пополнете и различни школка слоеви во потрага по совршен утешителот.Sweet Home Колекција нуди луксузен перница со 100% Памук школка и луксузни goose надолу и пердув да се пополни.Тонат во луксузен удобноста на овие кралската надолу goose и пердув перница.Ние поминуваме околу една третина од нашите животи полагање нашите глави на перница.Наоѓање на совршен перница е многу важен аспект на нашата целокупната благосостојба.Перници имаат огромно влијание врз квалитетот на нашиот сон, и колку добро се одмори ние се чувствуваме.Подобро нашиот сон, подобро полнат ние се да се справи со нашата ден.Право перница може да се направи многу добри за телото, умот и душата.Затоа, тоа е повеќе отколку само удобност, тоа е, исто така дел од вашата општа здравствена состојба.На надворешната школка е направен од 400 тема смета памук, и внатрешен пломби се 95% бела goose пердув и 5% бела goose надолу.Зошто да не се расипат себе за да додадете удобност и луксуз во вашиот кревет.Вашето задоволство да се гарантира.

За производот

Купувачите избираат и