• Свеж
VVPONMEIQS Надолу Спиење Перница Природна Бела Goose Надолу Полни Стомакот, Вратот Поддршка Перница Семејство и Хотел Стандардна Замена Кревет Перница 2 Пакети

VVPONMEIQS Надолу Спиење Перница Природна Бела Goose Надолу Полни Стомакот, Вратот Поддршка Перница Семејство

DEN 1737.60

Од стока
Достапно.

High-end и удобно вратот перници се погодни за мажите и жените, како и употреба на повеќе high-end материјали, па неговата цена е исто така еден дух.Користење и одржување : 1. Долу е природна работа ако постои мала мирис тоа е нормално.Не се изложуваат на сончева светлина!4. ★ Лесно да се грижи : pillowcases може да биде нежно рака-изми едноставен и лесен домашна нега многу погодна за спалната соба и хотел избори. Извлечете неколку чешми од торба за прв пат да се врати долу под перница своите меки карактер.Поддршка на вратот кога ќе заспие, така што на грлото на ' рбетот не се создаде чувство на фитили кој помага во ублажување на заморот и прави да се спие добро.Ако пронајдете дупки во надолу перница не се користи игла тема за да се направи се.Долу има предности на мала тежина добра breathability и не спарно топлина. ★ Ергономски дизајн : Научни перница дизајн одговара на грлото на матката крива целосно поддршка на грлото на матката пршлени ергономски и докажани контура дизајн може совршено поддршка и прилагодување на главата, вратот, рамената и грбот.Остава непречено и ладно чувство, осигурувајќи комфорно и здрав сон.Тоа може да промовира циркулацијата на крвта во мозокот се подобри несоница и подобрување на спиење квалитет. ★ Моден Изглед : се усвојува на кожата-friendly и удобен материјал со три-димензионални ивица дизајн убава атмосфера униформа и единствен спречување на иселувањето.Мекото завиткување област и на страна да спие поддршка област, се со цел да се вклопи ергономија длабоко, да се релаксираат на притисок на вратот, и се чувствуваат искуство на пет-ѕвезда спиење.

За производот

Купувачите избираат и