• Свеж
RUYII Лен Кревет Перница Голема Перница Headboard Покрие Едноставен Модерен Пренослив Перница и се Перат,Д-160×60см

RUYII Лен Кревет Перница Голема Перница Headboard Покрие Едноставен Модерен Пренослив Перница и се Перат,Д-160×60см

DEN 792.00

Од стока
Достапно.

-Домот и ретро Британски дизајн, перница отпечатоци се инспириран од 20-от век, Британски весници.Бојата е фирма, перат, и нема да исчезнат за долго време. -Нашите перници не може целосно да се заврши вашиот headboard, за да се заштити вашата глава или на вашето дете главата.Тоа е исто така кревет украс. -Материјали : капакот е изработен од кожа-friendly лен ткаенини кои не само што им носи утеха, но, исто така, мода до вашиот дом; Пополни со висока густина сунѓер за да се заштити вашата глава.Одговара на кривата на цервикален ' рбет. -Отстранлив:На перници со отстранлив капак, лесен за чистење, Повеќе хигиенска.Вие само треба да се заврши оваа перница на вашиот headboard (ве молиме проверете ја сликата за инсталација). -Овој производ е само погодна за рамен и микро лак headboard.Ве молиме мерка на вашиот кревет големина пред да ја купите.Голем Тапациран Headboard Исполнет Триаголен Мека Оптоварување Перница Backrest Позиционирање Поддршка Читање Перница Lumbar Подлога за Софа Кревет со Отстранлив Капак Памук, лен Увезени Стил : едноставен, модерен Големина : 120*60см, 150*60см, 160*60см, 180*60см, 190*60см, 200*60см Додатен : висока густина сунѓерот Инсталација : Заврши оваа перница на вашиот headboard.Ве молиме погледнете на сликата за да ја видите инсталација метод.Монтажни маска, лесно да се мијат, ултра меки, дише.тоа е прекрасен дом оркестарот за headboard перница, дневна соба за сите сезони.Оваа Перница може да Се Користи на headboard, Може да се Ослободување на Стрес Кога Вашиот Читање; Имаат Совршен Крива : Покрај Назад, исто Така, Може да Се Користи на Половината, Ефективни за Ослободување на Lumbar Притисок; Многу Мека Читање Перница, Исполнет со Висок квалитет на сунѓерот, Добра Еластичност и Издржливи; Генерално, Вашата Цел Ќе Испорака во Рок од 20-30 Дена Откако Ќе Го поставите Цел, Ако Имате Било какви прашања, Контактирајте со Нас Пред да се Одржи Редот.

За производот

Купувачите избираат и