• Свеж
Вокер Lumiled Модерна Оливија 2 Фиока Дрво Правоаголник Од Страна На Маса Дневна Соба Мали Крајот Акцент На Маса, 20 Инчи, Црна

Вокер Lumiled Модерна Оливија 2 Фиока Дрво Правоаголник Од Страна На Маса Дневна Соба Мали Крајот Акцент На

DEN 3243.60

Од стока
Достапно.

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Гаранција : 2 години.Оваа нова исклучителна ѕид sconce е совршен за кујна/трпезарија/спална соба/кафе/бар/клуб и така натаму,ви нуди подобро чувство на живот.Оваа Светилка поседува многу подобар квалитет во споредба со други слични светла.Брз и Лесен за инсталација.Hardwired.Сенка Ширина : 7" (18.5 cm),Крошна Ширина : 5" (12 cm),Рака Должина : 8"+8"(20cm+20cm).Сијалица не е вклучен,и на сијалицата база е : E26/E27,Крушка Тип : LED/CFL/Блескаво.Ако сакате да имате повеќе избори,ве молиме кликнете нашата продавница име "LITFAD" кој е под насловот. 90 % Памук 10 % Полиестер.Овие килими се рака-плетени од премиум памук за да додадете удобност и трајност.Овие килими се направени од високо-квалитет памук, обезбедување на удобност и мекоста на допир.Овие килими функција Преодни модели и различни бои за да одговара на било какви Décor.Овој килим мерки 8' X 10'.За над 100 години, Safavieh е доверлив бренд за бескомпромисната Квалитет и неверојатен стил.Куп висина е 0.25 инчи.Рачно изработени заврши се применува на челична база.Спарени со тапан сенка.Сенката е во свежи chiffon бела боја и е направен од 100% лен со стиропор поставата за издржливост.Номинална за еден 40 W E26-база блескаво сијалица и LED еквиваленти.Вклучува 6 ft.кабелот.Оваа задача светилка е совршен за студенти, crafters, уметници, или секој кој има потреба од повеќе светлина во точно правото место.Нивната повеќе шарки им овозможи лесно да се прилагоди на било позиција се работи најдобро за работа во рака. 18"W x 8"D x 28.5"Х.Блек метал сенка и база со месинг рака и пол.Вклучува USB порта за удобен полнење.Соберете во 15-30 минути.Внатрешна употреба. 100% Полипропилен.Светла, виножито боја на забава кадифен килим.Кадифена мека, 0.4 инчен Воздух Пресврт полипропилен куп.Издржливи и супер лесно да се чисти.Дамка отпорни и нема да исчезнат во сончева светлина, со текот на времето.Употреба на руг подлога, се препорачува да се продолжи животот на вашиот килим и да се спречи менувањето и лизгање.Димензии : 26" H x 20" L x 15" В Фиоки : 16.5" H x 20" L x 15" В Злато акцентирани се справува.Се користи како ноќната или на крајот на маса.Поддржува до 50 кг.Боја : Црна | Големина : 20 во | Стил : Модерна.

За производот

Купувачите избираат и