• Свеж
Налепница Винил Налепници Ironman Автомобил Триатлон Камион Браник Decal Лаптоп Велосипед за Дома Декор Вода Botter Багаж Гитара Скејтборд

Налепница Винил Налепници Ironman Автомобил Триатлон Камион Браник Decal Лаптоп Велосипед за Дома Декор Вода

DEN 1113.60

Од стока
Достапно.

ГОЛЕМИНА : лист 8.5 инчи x 11 инчи.Печатени во САД само со највисоките квалитети за да се обезбеди траен производ, додека одржување на светлина-тежина и тенок дизајн.Се справи и со брод од САД.Нашиот супер симпатична налепница автомобил decals се сјајни слој над врвот за да се спречи оштетување од сонце, дожд, ветер или песок.High-definition слики.Винил материјал, издржлив и здрав.Држи вашето бебе автомобил decal на задната страна на шофершајбната од вашиот автомобил, или врз метал панел на трупот.СОВРШЕН ПОДАРОК : Подигање на подарок може да биде предизвик.Инструкциите обезбедени, но супер едноставни за инсталација.Само кора и се држи на вашиот автомобил - Ќе се придржуваат до стакло или метал, или било каква мазна површина.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : гаранција за парите назад, вашето задоволство е наша ветување, се враќа и размена се прават лесно.Секој од нашите дела се отпечатени со мирис, заверена отпорен на гребење мастило.Тенок и лесен со УВ слој.Се справи и со брод од САД.High-definition слики : Нашиот дизајни се печатени со користење на 3 D печатење технологија која овозможува да се создаде висок квалитет издржливи; Сликата е нула доказ, не-пилинг, и сликата никогаш не згаснува.Ова е одличен подарок наменета за жените, младите девојки, момчиња, деца.Подигање на подарок може да биде предизвик, но со овој лаптоп налепници поставите вие не може да тргне наопаку!КОРИСНО ВО МНОГУ СЛУЧАИ : Најдобра декорација за колба Браник хидро Автомобил , , Гимнастик, Лаптоп, Компјутер, Таблет компјутер, Телефон Случај, Слушалки, Полнач, Bluetooth Звучници, Шише за Вода, Лаптоп.Може да се користи за Бележник, Багаж, Скејтборд, Шлем, Браник, Автомобил, Велосипед, Мотоцикл Фрижидер,Биро и мебел и др.

За производот

Купувачите избираат и