• Свеж
Springrain во машка Повик Стојат Јака Тенок СТП Кожа Softshell Самоубиец Јакна

Springrain во машка Повик Стојат Јака Тенок СТП Кожа Softshell Самоубиец Јакна

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

Faux кожа и Полиестер.Патент затворање.Машина за миење, се препорачува рака мие.Моден стојат јака.Пред полна патент colsure.Долг ракав со faux letaher. 2 коса џебови со патент.НИ големина дизајн, ве молиме проверете опис на Производот на големината на табелата пред вашата цел.Најдобрите Употреба : Погоден за секојдневен, прилики како мотоциклизам, дербито, возење велосипед, возење, трчање, планинарење, голф, патуваат слободно, училиште, на работа секојдневно, темата партии и така натаму.

За производот

Купувачите избираат и