• Свеж
Жените Велосипедизам Џерси, Краток Ракав и Лето Лигавче Поместена Велосипедизам Шорцеви

Жените Велосипедизам Џерси, Краток Ракав и Лето Лигавче Поместена Велосипедизам Шорцеви

DEN 453.36

Од стока
Достапно.

Полиестер.Патент затворање.Машина За Миење. ❤【ЗАБЕЛЕШКА】 : Нашата големина не е стандардна големина во САД, ве молиме проверете ја големината на табелата пред вашата цел.100% Гаранција за Квалитет,за било какви прашања,контактирајте со нас слободно,ние ќе ви одговори и да ги реши за вас. ❤【Погодно Џебови и рефлексивни ленти】Постојат Три Џебови На Задниот, Две рефлексивни ленти.Можете да ги зачувувате некои мали нешта И се Вози безбедно во текот на ноќта. ❤【Дише и Удобно】Материјал : 100% Полиестер; дури и впива навлажни, џерси ќе не држи во телото.на дише mesh ткаенини ефективно ја заштитува кожата од УВ зраците. ❤ 【Перница Поместена Шорцеви】 3 D силикон перница се зголемува јава удобност за долги растојанија и груб терен. ❤【Целосна Патент】Употреба на целосна должина невидливи патент,self-locking функција невидливи патент, чисти и убави.Моден едноставен дизајн јака, великодушни.Користете Метални Патент ,Не Е Лесно Да Се Оштети И ' Рѓа Се Изедначи.Флексибилни и заднината,Нека рака повеќе слободно да се рашири.Рефлексивни лента. 3 поединечни џебови.

За производот

Купувачите избираат и